0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Europa League, Knockout stage
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
-
-
Inter Milano
inprogress
۲۱:۲۵
Club Brugge
-
-
Manchester United
inprogress
۲۱:۲۵
CF Getafe
-
-
Ajax Amsterdam
inprogress
۲۱:۲۵
AS Roma
-
-
KAA Gent
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Olympiacos Piraeus
-
-
Arsenal FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Cfr 1907 Cluj
-
-
FC Sevilla
inprogress
۲۱:۲۵
Eintracht Frankfurt
-
-
FC Salzburg
inprogress
۲۱:۲۵
Sporting CP
-
-
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۲۱:۲۵
FC Shakhtar Donetsk
-
-
SL Benfica
inprogress
۲۱:۲۵
Bayer 04 Leverkusen
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Copenhagen
-
-
Celtic Glasgow
inprogress
۲۱:۲۵
Wolverhampton Wanderers
-
-
RCD Espanyol Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AZ Alkmaar
-
-
LASK
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
VfL Wolfsburg
-
-
Malmo FF
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Glasgow Rangers
-
-
Sporting Braga
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Apoel Nicosia
-
-
FC Basel 1893
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Wehda FC
-
-
AL Fayha FC
inprogress
۲۱:۰۰
AL Shabab FC (KSA)
۳
۲
Damac FC
Finished
۱۶:۲۰
Egypt
Supercup
AL Ahly SC (EGY)
-
-
EL Zamalek
inprogress
۲۰:۳۰
Qatar
Stars League
Al-Ahli Doha
۱
۱
AL Gharafa
Finished
۱۹:۲۵
AL Shahaniya
۰
۰
Al-Arabi Doha
Finished
۱۷:۱۵
International Clubs
Copa Sudamericana
CA Huracan
۱
۱
Atletico Nacional Medellin
Finished
۰۱:۴۵
Club Sportivo Luqueno
۲
۲
Mineros De Guayana
Finished
۰۱:۴۵
Oriente Petrolero
۰
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
Primera Division
Aurora FC
۱
۰
Capitalinos
Finished
۰۰:۳۰
India
Indian Super League
Northeast United FC
۱
۵
Hyderabad FC
Finished
۱۷:۳۰
Kuwait
Emir Cup
AL Sahel
-
-
Qadsia SC
inprogress
۲۱:۰۰
Mexico
Copa MX, Knockout stage
FC Juarez
۳
۰
CSD Dorados Sinaloa
Finished
۰۶:۴۰
CF Monterrey
۱
۰
Santos Laguna
Finished
۰۴:۳۰
Ghana
لیگ برتر
Accra Great Olympics
۰
۱
Berekum Chelsea FC
Finished
۱۸:۳۰
King Faisal
۱
۱
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
-
-
Liberty Professionals
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Portland Timbers
۲
۴
Minnesota United FC
Finished
۰۷:۰۰
FC Kalush
۰
۱
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۳:۰۰
Stroemmen IF
۳
۲
Kjelsas
Finished
۱۸:۴۵
Fc Kryvbas Kriviy Rih
۰
۲
Fc Orel Tsarichanka
Finished
۱۵:۳۰
FC Zvezda Perm
-
-
Ilpar
Finished
۱۸:۰۰
Krystal Kherson
۲
۱
FC Tavriya Novotroitskoe
Finished
۱۵:۳۰
FK Bsk 1926
۲
۲
Fk Umka
Finished
۲۰:۰۰
Gazovyk Kamenske
-
-
Topol Dnipro
inprogress
۲۰:۳۰
New England Revolution
۰
۲
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۰۴:۳۰
FC Pyunik Yerevan 2
-
-
Masis Fc
inprogress
۱۱:۳۰
Fc Prikamie
۵
۲
Academiya Permski Krai
Finished
۱۵:۳۰
FC Arsenal Tula
۲
۰
FC Ordabasy
Finished
۱۷:۳۰
Byaesen
-
-
Sverresborg
inprogress
۲۱:۰۰
Fc Stattegg
-
-
Usv Wundschuh
inprogress
۲۱:۳۰
FC Trofaiach
-
-
SC Stadtwerke Bruck/Mur
inprogress
۲۲:۰۰
Hinna
-
-
Vidar FK
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Panama
Premier Reserve League
Atletico Independiente
۲
۱
San Francisco FC (Pan)
Finished
۰۱:۳۰
Costa Del Este FC
۱
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۱:۳۰
Union Deportivo Universitario
-
-
Tauro FC
inprogress
۲۰:۳۰
International Clubs
CONCACAF Champions League, Knockout stage
Deportivo Saprissa
۲
۲
Montreal Impact
Finished
۰۴:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۱
CF America
Finished
۰۶:۳۰
Alianza FC (SLV)
۲
۱
Tigres Uanl
Finished
۰۴:۳۰
International Clubs
Recopa Sudamericana
CSD Independiente Del Valle
۲
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Paulista, Serie A2
Rio Claro FC SP
-
-
CA Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bangladesh
Premier League
Rahmatgonj Mfs
۰
۰
Sheikh Russel KC
Finished
۱۶:۰۰
Bangladesh Police Club
۱
۱
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۰۰
International Youth
U20 Copa Libertadores, Group B
Danubio Fc
۱
۱
Millonarios FC
Finished
۰۰:۳۰
CA River Plate (Arg)
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۲:۴۵
Costa Rica
Primera Division, Clausura
Guadalupe FC
۱
۰
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
Israel
Liga Bet South B
SC Hapoel Lod
-
-
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Copa do Brasil
Nautico PE
۱
۱
Botafogo FR RJ
Finished
۰۴:۰۰
Boavista SC RJ
۰
۲
Chapecoense SC
Finished
۰۱:۴۵
Oeste FC SP
۱
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Paysandu SC PA
۱
۱
CR Brasil AL
Finished
۰۱:۴۰
Russia
FNL Cup
FC Rotor Volgograd
۱
۲
FK Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۱:۳۰
FC Khimki
-
-
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۷:۰۰
Russia
۲
۳
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
Finished
۱۴:۱۵
FC Ural Yekaterinburg
-
-
Rodina Moscow
inprogress
۱۹:۴۵
International Clubs
Copa Libertadores, Qualification
Barcelona SC
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۴:۰۰
CD Tolima
۰
۰
SC Internacional RS
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1
Afogados Ingazeira PE
۰
۲
Santa Cruz FC PE
Finished
۰۲:۲۵
AAD Vitoria Tabocas PE
۱
۱
Petrolina PE
Finished
۰۲:۳۰
Panama
Liga Panamena de Futbol, Apertura
Costa Del Este FC
۱
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۴:۳۰
International
UNAF Women's Tournament
Tunisia
۱
۱
Algeria
Finished
۱۵:۴۵
Morocco
۵
۰
Mauritania
Finished
۱۳:۳۰
Nicaragua
Nicaragua Cup
Unan Managua
۳
۰
Chichigalpa Fc
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Copa Argentina, Qualification
Sportivo Las Parejas
۱
۲
CS Estudiantes San Luis
Finished
۰۲:۳۰
Sportivo Penarol San Juan
۴
۱
Desamparados San Juan
Finished
۰۴:۱۵
International Youth
U19 Friendly Games
Belgium
-
-
Luxembourg
Finished
۱۸:۰۰
Scotland
-
-
Czech Republic
inprogress
۲۱:۳۰
India
I-League, 2nd Division
Mohammedan SC
۴
۰
Chennaiyin FC II
Finished
۱۲:۰۰
International Youth
U20 CONCACAF Championship, Qualification
Virgin Islands, U.S.
۱
۱
Montserrat
Finished
۰۲:۰۰
Saint Vincent and the Grenadines
۰
۲
Nicaragua
Finished
۰۵:۰۰
Poland
Puchar Polski, Women
UKS SMS Lodz
۱
۱
GKS Katowice
Finished
۱۵:۳۰
Uganda
First Division
Myda Fc
-
-
Bukedea Town Council Fc
Finished
۱۶:۳۰
Katwe United Fc
-
-
Kataka Fc
Finished
۱۶:۳۰
Water Fc
-
-
Kasese New Villa
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Paraguay
U19 Minor League
Libertad
۱
۳
Club Olimpia
Finished
۱۵:۳۰
Guarani
-
-
Cerro Porteño
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Sportivo San Lorenzo
۲
۲
12 de Octubre de Itaugua
Finished
۱۵:۳۰
General Diaz
۲
۳
Nacional
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Chacarita Juniors
۱
۰
Villa Dalmine
Finished
۱۵:۳۰
All Boys
۱
۱
Nueva Chicago Res.
Finished
۱۵:۳۰
Ferro Carril Oeste
۳
۱
Deportivo Moron Res.
Finished
۱۵:۳۰
Club Atletico Brown
-
-
Club Atletico Platense Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Temperley Reserve
-
-
Sarmiento Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
CS Alagoano AL
۰
۲
EC Bahia BA
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Paraibano
Campinense PB
۰
۱
Botafogo FC PB
Finished
۰۲:۴۵
Brazil
Mineiro, Modulo I
BOA EC MG
۳
۰
URT MG
Finished
۰۲:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Zhilstroy-1 Kharkiv
-
-
Yatran-Umanfermash Uman
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Israel
Ligat Al, Women
Bnot Netanya
-
-
Maccabi Holon FC
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Kishronot Hadera
-
-
ASA Tel Aviv University SC
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Bnot Emek Hefer
-
-
MS Kiryat Gat
inprogress
۲۲:۰۰
Austria
Wiener Landescup
Maccabi Wien
-
-
SC Mannsworth
inprogress
۲۲:۰۰
Gibraltar
National League, Challenge Group
Boca Juniors Gibraltar FC
-
-
College 1975 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
St Francis FC
-
-
Kilbarrack United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰